Nowoczesna Rachunkowość


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://nowoczesna-rachunkowosc.pl
Dodano: 2019-03-21
Telefon: 501 132 605
Miejscowość: Swarzędz
Adres: Józefa Rivoliego 2
Kod pocztowy: 62-020

Źródła:
https://nowoczesna-rachunkowosc.plAutor: Mariusz Kwiatkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Biuro rachunkowe swarzędz | Nowoczesna Rachunkowość

W Polsce większość osób prowadzących działalność gospodarczą korzysta z usług specjalistów od księgowości. Nic w tym dziwnego, w końcu obsługa ksiąg i kadr nie jest łatwym zadaniem i nie trudno o popełnienie błędów. Zamiast jednak zatrudniać własnego specjalistę na cały etat, lepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy księgowej.

Nowoczesna Rachunkowość to solidne i niedrogie biuro rachunkowe ze Swarzędzu, które proponuje swoim klientom bardzo duży pakiet usług. W trakcie długoletniej działalności biuro wzbogaciło się o bardzo dobrych specjalistów, którzy potrafią wykorzystać swoje doświadczenie dla dobra klientów. Osoby decydujące się na podjęcie współpracy z biurem mogą liczyć nie tylko na najwyższy profesjonalizm, ale również bardzo przystępne ceny usług. Przykładowo, za prowadzenie KPiR klient zapłaci od 110 zł, natomiast za obsługę kadr i płac jedyne 30 zł za osobę. 

Jedną z częściej wybieranych opcji przez klientów biura, jest obsługa kadr i płac. Nic dziwnego, w końcu firmy zatrudniające pracowników na umowę zlecenie, musza pamiętać o dopełnieniu wielu formalności, w przeciwnym wypadku grożą im finansowe konsekwencje. Dlatego zamiast samodzielnie zajmować się sporządzaniem umów czy deklaracji podatkowych, lepiej powierzyć to zadanie specjaliście. Również prowadzenie KPiR lepiej zlecić pracownikom biura rachunkowego, zadbają oni o każdy element księgi, dzięki czemu przedsiębiorca oszczędzi sporo czasu.

Biuro rachunkowe podejmuje się także zadań bardziej skomplikowanych, oferując swoim klientom pomoc przy wyprowadzaniu zaległości księgowych oraz kadrowych. Taka usługa będzie przydatna w przypadku przedsiębiorców, którzy mimo braku wiedzy samodzielnie zajmowali się sprawami księgowymi, lub też powierzyli je niekompetentnym specjalistom.  Poza tym do współpracy z biurem rachunkowym zachęcane są osoby dopiero planujące założyć firmę. Z pomocą księgowego wszystkie formalności będą o wiele prostsze, doradzi on, jaki rodzaj spółki najlepiej wybrać, a także usprawni proces rejestracji.