Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://medi.global/
Dodano: 2019-06-06
Telefon: +48 12 400 44 44
Miejscowość: Kraków
Adres: Pod Stokiem 39
Kod pocztowy: 30-236

Źródła:
https://medi.global/tlumaczenia-z-obszaru-life-sciences/Autor: Emil Zieliński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tłumaczenia chemiczne

Obszar life sciences jest bardzo rozległy. W jego skład wchodzą różne dziedziny nauki, takie jak m.in. biologia, medycyna, farmacja, nauka o zdrowiu, czy też nauki chemiczne i bioinformatyka. Są to dziedziny nauki, w których na całym świecie prowadzone są rozległe badania naukowe, odbywają się różne odczyty czy konferencje międzynarodowe. W związku z tym powstaje na ich temat mnóstwo publikacji w różnych językach. Wyniki prowadzonych badań są ogólnodostępne i korzystają z nich zarówno naukowcy, studenci, jak i pracownicy różnych przedsiębiorstw i instytutów naukowych. Wśród specjalistycznych tłumaczeń dla różnych dziedzin, ważne miejsce zajmują tłumaczenia chemiczne, które wymagają sporego doświadczenia i wiedzy. Biuro Medi.Global świadczy usługi translatorskie z angielskiego, niemieckiego czy włoskiego na polski i odwrotnie. Można zlecić, m.in. tłumaczenia:

  • materiałów marketingowych
  • artykułów i publikacji naukowych, m.in. z zakresu chemii i nauk pokrewnych
  • różnych wyników badań, wykresów czy schematów
  • dokumentacji chemicznych i projektowych
  • opisów patentowych.

Pracownicy biura są nie tylko doskonałymi specjalistami, którzy świetnie znają języki obce, ale są oni też specjalistami w dziedzinie chemii i nauk z nią związanych. Ich przekłady na języki obce i z języków obcych na polski są najwyższej jakości zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym. Wszystko to za sprawą ich wysokich kwalifikacji oraz doskonalej znajomości rynku, nowych terminologii czy też różnych nowinek pojawiających się w treściach naukowych.

W celu nawiązania współpracy można zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu. Można też napisać maila albo wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy. Z pewnością odezwie się pracownik, który przyjmie zlecenie i porozmawia o szczegółach.

Rekomendowane biuro translatorskie gwarantuje stuprocentową poufność wszelkich danych, jakie zostały zawarte w tłumaczonych tekstach, monogramach i publikacjach. Wszystkie treści klienta są szyfrowane i zabezpieczane, żeby nie dostały się w niepowołane ręce. Także wszelkie dane osobowe klienta są ściśle chronione, zgodnie z rozporządzeniem unijnym o ochronie danych osobowych RODO.


Podobne

Image

Wzgórze Elfima

Krowoderskich Zuchów 7
Kraków