Biuro tłumaczeń ATRANS


Wystaw Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/
Dodano: 2019-02-07
Telefon: +48 692 449 323
Miejscowość: Żywiec / k. Bielsko Biała
Adres: Na Oklu 16
Kod pocztowy: 34-300

Źródła:
http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/Autor: Olaf Woźniak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Biuro tłumaczeń Żywiec

Jedną z głównych specjalności Centrum Językowego ATRANS z Żywca są tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego. Wykonuje je doświadczony tłumacz przysięgły, który potwierdza swoim podpisem oraz pieczęcią zgodność przekładu z treścią oryginału lub kopii okazanego dokumentu. Tego typu tłumaczenia najczęściej dotyczą tekstów o charakterze prawnym oraz umów, np. z zagranicznym pracodawcą, a także zaświadczeń i innych dokumentów, których przedłożenie jest wymagane w urzędach.

Przykłady dokumentów, które mogą podlegać tłumaczeniu przysięgłemu, to:

  • akty stanu cywilnego - akty urodzenia, małżeństwa, zgonu,
  • dokumenty medyczne - zaświadczenia lekarskie, karty informacyjne, wypisy ze szpitala,
  • dokumenty samochodowe, np. świadectwa rejestracji pojazdu, świadectwa własności pojazdu,
  • faktury i wyciągi bankowe,
  • dokumenty sądowe,
  • umowy o pracę.

Osoby realizujące tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego to najbardziej kompetentni specjaliści w zakresie tego języka, jak również specjaliści w dziedzinach, w których podejmują się tłumaczeń, np. w dziedzinie prawa, ekonomii czy medycyny. Tłumacz przysięgły, który reprezentuje opisywane biuro tłumaczeń w Żywcu, gwarantuje rzetelność oraz poprawność wykonywanych przekładów. Potwierdzeniem jego wysokich kwalifikacji jest uzyskane przez niego świadectwo nabycia uprawnień, a także zaświadczenie o wpisie na listę tłumaczy przysięgłych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego wycenia swoją pracę indywidualnie dla każdego zlecenia, w zależności od typu tekstu, a także od zakresu tłumaczenia oraz terminu jego realizacji. Posługuje się znormalizowaną stroną obliczeniową tłumaczenia przysięgłego, która liczy 1125 znaków ze spacjami.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą z żywieckim biurem mogą w celu uzyskania interesujących je informacji oraz uzgodnienia warunków współpracy przyjść do siedziby firmy lub skontaktować się z nią telefonicznie albo mailowo. Biuro podejmuje się współpracy nie tylko z klientami z Żywca i okolic, ale również z firmami oraz osobami indywidualnymi z innych regionów Polski, a także z krajów Unii Europejskiej.